Dierenarts voor spoedhulp in Noord-Holland

149 dierenartsen in Noord-Holland noemen spoedhulp in hun eigen gegevens, verspreid over 56 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Dierenarts helpt een hond bij een spoedgeval

Plaatsen in Noord-Holland

Dierenartsen voor spoedhulp per plaats

Amsterdam 40

Clinical Centre for PetsIsolatorweg 450207400600
Dierenkliniek VondelparkSophialaan 530206620101
Dierenkliniek Amsterdam, locatie WesterparkSpaarndammerstraat 260206826819
Dierenkliniek OsdorpPieter Calandlaan 1040206191613
Town & Country Veterinary CareTom Schreursweg 1020205854070
Dierenkliniek IJburglaanIJburglaan 9830204161435
Dierenkliniek Amsterdam-NoordOudorperstraat 180206364681
Dierenkliniek Bokhove en BoumanMaroastraat 70206101542
Dierenkliniek de PijpCeintuurbaan 1990202619548
Caressa Dierenkliniek Amsterdam Centrum OostOostenburgergracht 1830206206611
Dierenkliniek BuitenveldertKastelenstraat 1660206443089
Dierenkliniek De WeteringWeteringschans 1410206221884
Dierenartspraktijk GeinWestbroekplein 650206912347
Dierenkliniek OvertoomZocherstraat 20206182884
Caressa Animal Hospital AmsterdamLeuvenstraat 120204081408
Dierenkliniek EuropapleinEuropaplein 190206642094
Dierenkliniek Amsterdam, locatie RembrandtparkColumbusplein 2010206826819
Dierenkliniek Amsterdam, locatie Frederik HendrikstraatFrederik Hendrikstraat 650206826819
Caressa Dierenkliniek 76Plantage Middenlaan 760206228567
Natuurlijk Gezonde DierenRijnstraat 233-H0206421888
Dierenkliniek IJhavensSumatrakade 3770204193583
Centrum voor alternatieve DiergeneeskundeSchalk Burgerstraat 1400206656655
Kattenkliniek SarphatiparkKarel du Jardinstraat 67A, 10202246141
Dierenkliniek DocklandDocklandsweg 150206361743
Ranzijn Veterinarian AmsterdamSpaklerweg 44C0208944294
Sterkliniek dierenartsen AmsterdamUiterwaardenstraat 1090206796035
Caressa Dierenkliniek Amsterdam IJburgJoris Ivensplein 1080204721222
Sterkliniek dierenartsenElpermeer 410206365858
Vetdent verwijskliniek voor veterinaire tandheelkundeKon. Wilhelminaplein 3740206127398
Sterkliniek dierenartsen AmsterdamKrugerplein 130206927197
Dierenartsen Zonder GrenzenVeerstraat 17-1
Cira Vet ServiceLeidsegracht 640619963290
Dierenkliniek.nlAchillesstraat 620206738978
M. Souverein, Tandheelkundig DierenartsHoofdweg 460206127398
Werkgroep Veterinaire TandheelkundeJohannes Verhulststraat 115
Kattenkliniek VondelparkSophialaan 530206620101
Dierenkliniek Indische BuurtJavastraat 1030206947578
Dierenartsenpraktijk PolanenUiterwaardenstraat 109
Premier Vet AllianceSingel 540
Brooke Hospital For AnimalsVan Baerlestraat 13-C

Castricum 1

Dierenkliniek CastricumLaan van Albert's Hoeve 1400251654345

Heemskerk 1

Dierenkliniek CentroGerrit van Assendelftstraat 150251201551

Hoofddorp 1

Lussing DierenkliniekReina Prinsen Geerligsdreef 110235613493

Monnickendam 1

DAP MonnickendamJan Nieuwenhuyzenlaan 12-A0299653031

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Spoed dierenarts in andere provincies